Artykuły biurowe i kolejny nowy asortyment już w naszej ofercie!

Artykuły biurowe i kolejny nowy asortyment już w naszej ofercie!

Rozwijamy się, by sprostać wszystkim oczekiwaniom i jeszcze bardziej ułatwić Ci prowadzenie firmy - analizując potrzeby naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć swój asortyment o różnego rodzaju artykuły biurowe, niezbędne do codziennej pracy i funkcjonowania firm, instytucji i wszelkich innych placówek. Już teraz w naszej platformie B2B (jeśli nie masz jeszcze konta - poznaj wszystkie korzyści>>) znajdziesz zupełnie nowe kategorie produktów, dzięki czemu możesz zamawiać wszystko w jednym miejscu - od środków czystości i artykułów higienicznych, po materiały eksploatacyjne IT, długopisy, pióra, ołówki, notesy, teczki, papier do ksero i szereg innych artykułów biurowych. Ale to nie wszystko! Zamówisz też u nas pyszne kawy, herbaty i przekąski - dla siebie, swoich pracowników, gości i klientów!

Co zyskujesz korzystając z platformy B2b Higiena Serwis?

 • Praktycznie całe zaopatrzenie biura w jednym miejscu - wszystkie produkty dostępne od ręki.
 • Masz stały podgląd aktualnych stanów magazynowych.
 • Kompleksowa oferta - masz bardzo szeroki asortyment.
 • Najkorzystniejsze, hurtowe ceny - do tego cieszysz się rabatami i specjalnymi promocjami.
 • Szybka i terminowa dostawa - zawsze na czas.
 • Negocjujesz ceny przy większych zakupach, indywidualnie ustalasz koszty dostaw.
 • Oszczędzasz czas - składasz zamówienia kiedy chcesz. Masz całodobowy dostęp do platformy przez cały tydzień.
 • W każdej chwili możesz pobrać pełną dokumentację w formie PDF do pobrania, sprawdzić swoje zobowiązania czy powielić poprzednie zamówienia.

Przejdź do Platformy B2B Higiena Serwis - zaloguj się lub załóż konto>>

Platforma B2B Higiena Serwis

Stawiamy na rozwój - dla Ciebie!

Jako dostawca środków czystości i artykułów higienicznych, działający od ponad 20 lat na polskim rynku, zdajemy sobie doskonale sprawę przed jakimi wyzwaniami staje każdy przedsiębiorca. Niezależnie od branży, w każdej firmie nawet z pozoru drobne decyzje zakupowe mają duże znaczenie. To właśnie dlatego ciągle poszerzamy swoją ofertę, aby ułatwić Ci pracę, zapewnić spokój i komfort - zamawiając więcej produktów u jednego dostawcy zyskujesz bardzo wiele!

 • Artykuły biurowe, piśmiennicze, eksploatacyjne dla firm, produkty higieniczne, środki czystości, sprzęt do sprzątania - wszystko w jednym miejscu, zawsze dostępne. Masz bardzo duży wybór producentów, produkty w różnych przedziałach cenowych - swobodnie dobierasz je do swoich potrzeb, z łatwością komponujesz zamówienie w dostępnym budżecie.
 • Masz przydzielonego opiekuna klienta, który nie tylko czuwa nad sprawną realizacją Twoich zamówień, ale też pomaga Ci w doborze produktów, znajduje najkorzystniejsze rozwiązania, wskazuje interesujące nowości, które pojawiają się dla Twojej branży. Możesz być spokojny o to, że nigdy nie przepłacasz i zawsze wybierasz optymalne rozwiązania.
 • Zamawiając więcej w jednym miejscu oszczędzasz na dostawach - wszystkie zamówione produkty trafiają do Ciebie zawsze w terminie, w jednej przesyłce, pod wskazany adres.
 • Jako partner korzystający z platformy B2B masz dostęp do najszerszego asortymentu w korzystnych, hurtowych cenach i dodatkowych promocji specjalnych.

Przejdź do Platformy B2B Higiena Serwis - zaloguj się lub załóż konto>>

Co nowego czeka na Ciebie w platformie B2B?

Poszerzyliśmy asortyment o szereg nowych kategorii produktów. Poniżej znajdziesz przykładowe z nich - te i pozostałe czekają na Ciebie w naszej platformie B2B, a już niedługo pojawią się również w naszym e-sklepie!

 • Materiały eksploatacyjne i IT - żarówki i oświetlenie, tusze i tonery do drukarek (laserowych, atramentowych), różnego rodzaju kable, przedłużacze i ładowarki, Urządzenia biurowe - drukarki, głośniki, klawiatury, słuchawki, kamery, myszki i inne.
 • Akcesoria tj. uchwyty do urządzeń mobilnych, torby i plecaki na laptopy.
 • Środki czystości do urządzeń biurowych - pianki, chusteczki i płyny do czyszczenia, sprężone powietrze.
 • Różnego rodzaju nośniki danych
 • Baterie, ładowarki, powerbanki i akumulatorki.
 • Artykuły piśmiennicze - ołówki i grafity, pióra wieczne, naboje, atramenty i inne akcesoria do piór, markery kredowe, suchościeralne i inne, foliopisy, pióra kulkowe, długopisy i wkłady, gumki i temperówki, pisaki kreślarskie, cienkopisy, wszelkiego rodzaju długopisy, zakreślacze i korektory, zestawy piśmiennicze (również prezentowe).
 • Artykuły biurowe - kleje, spinacze, pinezki, dziurkacze, zszywacze, taśmy klejące, nożyczki, stemple, tusze, pieczątki.
 • Ogromny wybór etykiet do różnych zadań (na paczki i przesyłki, do organizowania i archiwizowania, na listy, na nośniki danych i inne).
 • Produkty do prezentacji - tablice flipchart i bloki, albumy ofertowe, piloty, wskaźniki, projektory.
 • Tablice i akcesoria do tablic, magnesy, planery, mapy.
 • Drukarki i wytłaczarki etykiet, metkownice, identyfikatory, klipsy.
 • Panele prezentacyjne zawieszane i stojące, ramki plakatowe i magnetyczne, potykacze i displaye, tabliczki informacyjne i BHP.

Ale to nie wszystko! Specjalnie dla Ciebie mamy też nową kategorię z artykułami spożywczymi - możesz więc też zamawiać u nas nie tylko różnego rodzaju kawy, herbaty, soki i wodę, ale również słodycze, ciastka, bakalie czy przekąski. Do tego oferujemy oczywiście jednorazowe naczynia kuchenne oraz niezbędne w każdej firmowej kuchni przyprawy, śmietanki do kawy, syropy owocowe czy cukier.

Uzupełnieniem naszego nowego działu w platformie B2B jest z pewnością kategoria z artykułami i akcesoriami do wysyłek (taśmy, torebki, koperty, folie, opakowania do magazynu, tupy), a także dział z produktami do organizacji biura i jego wyposażeniem (od mebli tj.. szafki, fotele, krzesła, po przyborniki i szuflady na dokumenty, teczki i aktówki, wizytowniki i kalendarze). Znajdziesz u nas też duży wybór różnych pudełek biurowych, a także akcesoria zapewniające ergonomię w pracy. Oczywiście zadbaliśmy też o wszelkiego rodzaju papiery do ksero, faksów i drukarek oraz szeroko pojętą galanterię papierniczą.

To tylko część naszego nowego działu. Serdecznie zachęcamy Cię do przejrzenia całego asortymentu i skorzystania z nowości - zamawiaj wszystko, czego potrzebujesz do swojego biura i firmy w jednym miejscu!

Przejdź do Platformy B2B Higiena Serwis - zaloguj się lub załóż konto>>

Nowości w Higiena Serwis - artykuły biurowe

Nowości w Higiena Serwis

Nowości w Higiena Serwis - artykuły biurowe i spożywcze