Dobra Marka 2023 i Znak EKO Marka - BulkySoft wyróżnione kolejny raz!

Dobra Marka 2023 i Znak EKO Marka - BulkySoft wyróżnione kolejny raz!

Z wielką przyjemnością informujemy, że marka BulkySoft kolejny raz otrzymała prestiżowe wyróżnienia - Znak Dobra Marka 2023 i EKO Marka 2023 już są w naszych rękach! Jest to dla nas powód do dumy, ponieważ to Higiena Serwis wprowadziła produkty BulkySoft na polski rynek i od kilku lat budujemy dla niej sieć dystrybucji, a zbierane wyróżnienia są dla nas dowodem na to, że wysoka jakość artykułów BulkySoft doskonale odpowiadają stale rosnącym potrzebom i wymaganiom użytkowników i firm ze wszystkich branż i segmentów.


Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma to ogólnopolski program, mający na celu wybór najlepszych i cieszących się największym zaufaniem marek w różnych branżach. Od czternastu już lat prowadzone są badania konsumenckie, dzięki którym określane są wartości i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach oraz analizowane pozycje rynkowe i siły marek, jakość produktów i usług, stopień zaufania konsumentów. Znak Dobra Marka przyznawany jest przez Redakcje Forum Biznesu i Biznes Trendy, a wyróżnienie wskazuje konsumentom produkty, po które warto sięgnąć.

Marka BulkySoft to produkty, które skierowane są dla każdego segmentu rynku - lecznictwa, administracji, gastronomii i hotelarstwa, dla firm i obiektów użyteczności publicznej. Wkłady są uniwersalne i pasują do najpopularniejszych dozowników, więc ich wybór nie wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych wydatków na wyposażenie łazienek w nowe podajniki.

Klienci, którzy raz zdecydowali się na produkty BulkySoft, nie chcą już z nich zrezygnować, doceniając świetną jakość i wydajność, w bardzo korzystnych cenach. Bardzo szerokie portfolio produktowe pozwala swobodnie dobierać artykuły higieniczne do potrzeb użytkowników i charakteru miejsca - w ofercie są produkty klasy PREMIUM dla najbardziej wymagających, ale też świetna seria Classic i dwie ekologiczne - Comfort De-Inked i Havana. Z kolei dozowniki cieszą się uznaniem za ergonomię, wygodę użytkowania, świetną jakość wykonania i ponadczasową elegancję.

BulkySoft - marka, którą pokochali i docenili użytkownicy w całej Polsce

Produkty marki BulkySoft wprowadziliśmy na polski rynek w 2015 roku, jako odpowiedź na zmieniające się i rosnące oczekiwania naszych klientów. Naszym celem było zaproponowanie artykułów najlepszych jakościowo, wydajnych i w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach.

Produkty BulkySoft

Poznaj produkty BulkySoft wyróżnione znakiem Dobra Marka

 • Produkty PREMIUM - niezwykle miękkie, grube i bardzo eleganckie papiery toaletowe i ręczniki, wykonane z czystej, selekcjonowanej celulozy, idealne do miejsc prestiżowych, gdzie każdy detal ma znaczenie.
 • Seria Comfort De-Inked - ekologiczne artykuły powstające z czystej celulozy, wzbogaconej o celulozę uzyskaną z recyklingu, a dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym zachowują wszystkie cechy produktów z czystej celulozy. Są wytrzymałe, chłonne, szybko rozpuszczają się w wodzie, są bardzo wydajne. Przy ich produkcji znacznie zmniejszono ilość zużytej wody i energii, ograniczono również emisję dwutlenku węgla. W opakowaniach przeznaczonych do recyklingu.
 • Seria Havana Forte - to najnowsza linia produktowa, którą wprowadziliśmy na polski rynek dwa lata temu. Papiery, ręczniki, czyściwa i serwetki produkowane w 100% z przetworzonych kartonów i papierów - to najbardziej ekologiczne artykuły higieniczne. Są świetnej jakości, wydajne i mają przyjemny dla oka jasnobeżowy kolor, nawiązujący do przyrody i natury. Warto dodać, że seria De-Inked otrzymała Znak EKO Marka 2022 - już w rok po zaprezentowaniu jej polskim konsumentom!
 • Dozowniki i podajniki - nowoczesne systemy dozowania, zaprojektowane tak aby maksymalnie ograniczyć zużycie wkładów, przy zapewnieniu użytkownikom pełnego komfortu. Niezwykle eleganckie dozowniki w dwóch ponadczasowych i uniwersalnych kolorach. Bardzo pojemne i łatwe w obsłudze, ale też wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.
 • Serwetki gastronomiczne - to produkty, które od razu zyskały ogromne uznanie i cieszą się coraz większą popularnością, nie tylko ze względu na jakość, ale też imponującą paletę dostępnych kolorów i rozmiarów. Serwetki BulkySoft są niezwykle delikatne w dotyku, ale jednocześnie wytrzymałe na rozerwania, nawet po zmoczeniu. Nie tracą kolorów, nie farbują. Dają nieograniczone możliwości tworzenia aranżacji stołów, świetnie sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, restauracjach i kawiarniach, ale też podczas wystawnych przyjęć i wesel.
 • Czyściwa celulozowe - ogromne rolki czyściw, ponadprzeciętnie wydajnych i wytrzymałych. Czyściwa BulkySoft dopuszczone są do kontaktu z żywnością (posiadają certyfikat ISEGA), więc są niezastąpione przede wszystkim w branży gastronomicznej.
 • Podkłady medyczne w rolkach - bardzo wytrzymałe i świetnej jakości podkłady higieniczne celulozowe. Pojedyncze odcinki odrywają się łatwo idealnie na perforacji. Podkłady bardzo dobrze chłoną płyny, są grube i mięsiste, nie rolują się podczas ruchu pacjenta czy klienta. Każda rolka spakowana jest szczelnie w celofan, dzięki czemu są one bardzo dobrze zabezpieczone przed zanieczyszczeniami podczas transportu czy magazynowania.

BulkySoft - papier, który sadzi drzewa. Jakość i wydajność w służbie środowisku

Cartiere Carrara, włoski przetwórca celulozy i właściciel marki BulkySoft, przekonał nas nie tylko szerokim portfolio produktowym, ale też swoją filozofią firmy, dążeniem do zrównoważonego rozwoju i wielkim poszanowaniem do środowiska naturalnego. Dla nas, jako dostawcy środków czystości i artykułów higienicznych, od zawsze niezwykle ważne są ekologiczne rozwiązania, bo właśnie takie chcemy oferować naszym klientom. BulkySoft to marka posiadająca naprawdę imponującą kolekcję certyfikatów ekologicznych (np. Ecolabel, FSC, PEFC, BlueAngel) i mamy pewność, że produkty powstają w poszanowaniu środowiska, z legalnie pozyskanych surowców, w fabrykach o wyśrubowanych zasadach i normach. Warto też dodać, że wszystkie rolki są bardzo ściśle nawijane - dzięki temu produkty wystarczają na dłużej i są wydajniejsze, zajmują znacznie mniej miejsca podczas transportu i przechowywania. Opakowania serii Comfort De Inked przeznaczone są do recyklingu, a ścisły nawój i skompresowane pakiety oznaczają również mniejszą ilość powstających odpadów.

Certyfikaty ekologiczne BulkySoft

BulkySoft to dobry wybór - dla Ciebie, dla środowiska

 • Bardzo wysoka wydajność produktów to rzadszy transport i niższy ślad węglowy.
 • Produkowane z legalnie pozyskanych i bezpiecznych dla środowiska surowców - czystej celulozy pochodzącej z własnych plantacji leśnych zarządzanych w zrównoważony sposób, z celulozy pochodzącej z recyklingu, z surowców uzyskanych w całości z przetworzonych kartonów i papierów. Aż 97,7% materiałów pochodzi z surowców odnawialnych.
 • Produkty są tak pakowane, by były jak najbardziej wydajne i zajmowały jak najmniej miejsca, co przekłada się na optymalne wykorzystanie kubatury podczas transportu.
 • Zakłady produkcyjne są zmodernizowane i posiadają własne systemy fotowoltaiczne - 56,8% energii wytwarzane jest samodzielnie.
 • Producent zredukował aż o 25% zużycie wody (w porównaniu ze średnim zużyciem w sektorze papierniczym).
 • Cartiere Carrara prowadzi plantacje leśne, które są elementem innowacyjnej akcji przyrodniczo-rozwojowej tworzącej wartość dla środowiska. Tereny, które nie nadają się do upraw rolniczych przekształcane są w lasy, w których ogromną rolę odgrywa bioróżnorodność, a na miejsce każdego ściętego drzewa sadzone są kolejne.

Ekologia Cartiere Carrara

Zobacz również:

Wszystkie produkty BulkySoft w naszym sklepie online>>

Stronę marki dla dystrybutorów>>

Informacje o usłudze użyczania dozowników BulkySoft za darmo>>