Dozowniki TORK neutralne węglowo - maksimum higieny, minimum emisji CO2

Dozowniki TORK neutralne węglowo - maksimum higieny, minimum emisji CO2

TORK, marka należąca do grupy ESSITY, kolejny raz udowadnia, że w branży czystości i higieny nadal można zrobić jeszcze więcej dla środowiska. Od maja b.r. dostępne są aż 27 modele dozowników neutralnych węglowo, które są wytwarzane przy użyciu odnawialnych źródeł energii. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jest to pierwsza taka inicjatywa podjęta przez europejską firmę - TORK dąży do osiągnięcia zerowej wartości netto emisji gazów cieplarnianych, a dozowniki neutralne węglowo stanowią kolejny kamień milowy w drodze do osiągnięcia tego wyznaczonego celu.

W celu zrównoważenia emisji CO2 marka TORK współpracuje z członkiem International Carbon Reduction and Offset Alliance - ClimatePartner, która akceptuje tylko i wyłącznie takie projekty, które spełniają określone wymogi. Organizacja ta zatwierdza projekty, mające na celu kompensowanie emisji dwutlenku węgla przez różne certyfikowane projekty klimatyczne (np. ochronę lasów i wsparcie społeczności w Indonezji, dostarczanie wody pitnej w Kambodży czy wspieranie projektów odzyskiwania tworzyw sztucznych).

Tork zrównoważony rozwój

Essity - zrównoważony rozwój i zaangażowanie w PRZYSZŁOŚĆ

Essity (właściciel marki TORK) to globalna firma specjalizująca się w dziedzinie higieny i zdrowia, która wyznacza standardy w obszarze zrównoważonego rozwoju, innowacji produktowej oraz troski o środowisko naturalne. Odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu innowacyjnych produktów higienicznych, dbając jednocześnie o minimalizację wpływu na środowisko i poprawę jakości życia. Essity w pełni rozumie, że zrównoważony rozwój to nie tylko obowiązek, ale także kluczowy element przyszłości. Firma dąży do osiągnięcia celu zerowej emisji gazów cieplarnianych oraz pełnej neutralności klimatycznej w całym łańcuchu dostaw do 2030 roku. To ambitne przedsięwzięcie wymaga innowacji, efektywności energetycznej i przemyślanej gospodarki zasobami.

Jest ona pionierem w tworzeniu innowacyjnych produktów, które łączą skuteczność i zrównoważony rozwój. Firma nieustannie pracuje nad doskonaleniem swoich produktów, aby minimalizować wpływ na środowisko i spełniać oczekiwania klientów. Przykładowo, wprowadzając innowacyjne technologie produkcji, zmniejsza się zużycie wody i energii, a także ilość odpadów.

Essity równie aktywnie angażuje się w różnorodne inicjatywy społeczne i programy edukacyjne, które przyczyniają się do poprawy zdrowia i jakości życia społeczności lokalnych na całym świecie. Firma wspiera edukację higieniczną, dba o dostęp do odpowiednich warunków sanitarnych oraz angażuje się w walkę z ubóstwem i nierównościami społecznymi. Kieruje się wysokimi standardami etycznymi i zasadami zarządzania, które wyznaczają drogę do uczciwości, przejrzystości i wiarygodności w relacjach biznesowych. Firma propaguje etyczne postawy w całym łańcuchu dostaw, zapewniając, że każdy etap produkcji jest zgodny z normami społecznymi i środowiskowymi.

Essity jest przykładem przedsiębiorstwa, które wykazuje, że zrównoważony rozwój i biznesowe innowacje mogą iść w parze. Poprzez swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, innowacyjność produktową oraz działania społeczne, Essity inspiruje inne firmy do podjęcia działań na rzecz zrównoważonej przyszłości. Firma nie tylko dostarcza produkty higieniczne, ale także wpływa na poprawę jakości życia społeczeństwa i naszej planety.

Tork dozowniki neutralne węglowo

 

Dozowniki Tork neutralne węglowo

Przyłącz się do innowacyjnego podejścia do higieny i zainwestuj w dozowniki neutralne węglowo, aby zapewnić swoim klientom, pracownikom czy gościom zdrowszą i bardziej przyjemną przestrzeń. Zobacz wszystkie produkty TORK>>