Nowa linia dozowników i podajników BulkySoft – zachwyć się nowoczesnym designem!

Nowa linia dozowników i podajników BulkySoft – zachwyć się nowoczesnym designem!

Marka BulkySoft nie przestaje nas zaskakiwać! Z wielką przyjemnością informujemy, że w naszym sklepie dostępne są kolejne produkty – tym razem są to wyjątkowo eleganckie dozowniki do mydeł i podajniki do ręczników i papierów toaletowych z nowej linii CarraraProfessional. Serdecznie zachęcamy do poznania tych nowych perełek w ofercie Higiena Serwis. Jesteśmy pewni, że wszystkim przypadną do gustu.

Co takiego wyróżnia nowe dozowniki i podajniki? Przede wszystkim piękny, nad wyraz gustowny i elegancki design. Linia ta powstała z myślą o szczególnie wymagających klientach, przeznaczona jest do luksusowych łazienek w eleganckich biurowcach, toaletach hotelowych, prestiżowych salonów spa i klinik medycznych. Łączy w sobie prostotę z subtelnością i finezją.

Dozowniki i podajniki BulkySoft CarraraProfessional potęgują wrażenie luksusu każdego wnętrza, wnoszą do niego ogromną dawkę szyku i prestiżu. Oprócz wyjątkowego designu wyróżniają się również funkcjonalnością i solidnością – wykonane są z trwałego tworzywa ABS i zaprojektowane są tak, by korzystanie z nich było wygodne zarówno dla użytkowników łazienki, jak i personelu.

Dozowniki i podajniki BulkySoft CarraraProffesional

 • Dostępne są w dwóch ponadczasowych i uniwersalnych kolorach – głębokiej czerni i nieskazitelnej bieli. Stanowią świetne uzupełnienie eleganckich aranżacji łazienek, podkreślają luksus i prestiż wnętrza.
 • Zaprojektowano je zgodnie z nowoczesnymi trendami – łączą w sobie minimalistyczną prostotę z niewymuszoną elegancją.
 • Są niezwykle zgrabne, nie zajmują dużo miejsca. Sprawdzą się nawet w niewielkich łazienkach i toaletach.
 • Wyróżnia je trwałość i funkcjonalność. Są solidne, odporne na wilgoć, mają powłokę odporną na zarysowania, uszkodzenia.
 • Gwarantują ekonomiczne rozporządzanie środkami czystości i artykułami higienicznymi, co pozwala na optymalizację kosztów związanych z zapewnieniem w łazienkach biurowych, hotelowych czy firmowych niezbędnych artykułów higienicznych.
 • Gładka powierzchnia dozowników i podajników ułatwia utrzymanie ich w czystości, co pozwala zachować najwyższe standardy higieny.

 

Dozowniki i podajniki BulkySoft

 

Wyposażenie do luksusowych łazienek – zachwycające dozowniki, podajniki i dyspensery

W najnowszej kolekcji ekskluzywnych produktów BulkySoft znaleźć można uniwersalne dozowniki do ręczników papierowych (w składce ZZ i typu Xpress czyli wielkopanelowe). Oprócz zachwycającego wyglądu wyróżnia je również wysoka jakość – wykonane są z trwałego tworzywa ABS, odpornego na zarysowania i łatwego w czyszczeniu. Co ważne – podajniki dozują odcinki ręcznika pojedynczo, co bardzo ogranicza zużycie wkładu i poprawia wydajność.

 

Podajniki do ręczników papierowych

 

Eleganckie dozowniki do mydła – idealne do łazienek hotelowych i firmowych

Dozownik do mydła to nieodłączny element każdej łazienki, zapewniający maksymalny poziom higieny i czystości, umożliwiający komfortowe umycie rąk. Nowa kolekcja BulkySoft zawiera dozowniki do mydła w płynie i do mydła w pianie.

 • Kolor: biały/czarny
 • Pojemność: 1L
 • Tworzywo: Plastik ABS
 • Wymiary: 27,10 x 12,8 x 13,21 cm

 

Dozowniki do mydła w pianie

 

Dozowniki do mydła

 

Podajniki do papieru toaletowego do luksusowych łazienek

Proste w montażu, łatwe w użytkowaniu, umożliwiające oderwanie odpowiedniej długości papieru podajniki BulkySoft sprawdzą się w każdej eleganckiej łazience w biurach, firmach czy urzędach. Mają bardzo subtelną linię i zgrabne kształty, w związku z czym dyskretnie uzupełniają każdą aranżację. Przeznaczone do papierów toaletowych typu mini jumbo.

 • Kolor: biały/czarny
 • Tworzywo: Plastik ABS
 • Wymiary: 30,72 x 28,20 x 13 cm

 

Podajniki do papieru toaletowego

 

Dozowniki do papieru toaletowego w składce pojedyncze

Dozowniki do papieru toaletowego w składce są nieco mniejsze, dlatego zalecane są przede wszystkim do toalet o niewielkim metrażu. Są równie eleganckie i wygodne w użyciu, pozwalają na ekonomiczne korzystanie z papieru toaletowego.

Czy wiesz, że system dozowania papieru toaletowego w składce redukuje zużycie papieru toaletowego (nawet o 40%)!

Na zamówienie dostępne są również podwójne dozowniki, w których mieści się aż 6 pakietów papieru w składce, co umożliwia zastosowanie tego systemu w miejscach o dużym natężeniu ruchu np. szkoły, miejsca użyteczności publicznej, duże biurowce, lotniska, galerie handlowe.

 

Podajniki do papieru toaletowego

 

Wyposaż firmę w nowe dozowniki BulkySoft już za 0 złotych! Zapraszamy do współpracy

Nawiązując z nami współpracę możesz skorzystać z opcji wypożyczenia dozowników i podajników bez żadnych kosztów. Wyposażymy łazienki i toalety w Twoim biurze, firmie czy instytucji w nowoczesne systemy dozowania ręczników, papierów toaletowych i mydeł. Co więcej – po wykupieniu określonej ilości wkładów dozowniki przejdą na Twoją własność (po zakończeniu umowy).

Dlaczego warto?

 • Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z wyposażeniem toalet i łazienek w nowe dozowniki BulkySoft.
 • Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilości użyczonych produktów.
 • Optymalizujesz koszty związane z zakupem artykułów higienicznych – systemy dozowania proponowane przez BulkySoft pozwalają na ekonomiczne zużycie ręczników papierowych, papieru toaletowego czy mydła.
 • Uzyskasz wyjątkowe ceny na materiały uzupełniające do użyczonych dozowników.
 • Po wykupieniu określonej ilości wkładów dozowniki przechodzą na Twoją własność za 1 zł.
 • Możesz wypożyczyć dozowniki na dowolny okres (od roku do kilku lat).
 • W naszym sklepie zakupisz wszystkie artykuły niezbędne do wyposażenia łazienek i toalet – w bardzo korzystnych cenach.

Koniecznie sprawdź szczegóły:

https://www.higienaserwis.pl/uzyczenie-dozownikow/dozowniki-bulkysoft

Serdecznie zachęcamy do kontaktu – zadzwoń, napisz i przekonaj się, jak wiele skorzystasz nawiązując współpracę.