Podsumujmy miniony rok!

Podsumujmy miniony rok!

Dziękujemy - za kolejny, bardzo owocny rok! Przez ostatnie 12 miesięcy w naszej firmie działo się bardzo wiele, zespół Higiena Serwis powiększył się o nowe osoby, braliśmy udział w licznych wydarzeniach branżowych, targach i różnego rodzaju akcjach. Zamykając rok 2023 możemy powiedzieć jedno - mamy apetyt na jeszcze więcej! Zanim zdradzimy, co dla Was szykujemy, zachęcamy do lektury tego artykułu, w którym zebraliśmy najważniejsze dla naszej firmy wydarzenia mające miejsce w minionym roku!

Zmieniamy się na lepsze - dla Was

Osiągnęliśmy zaplanowany wzrost! Było to możliwe dzięki zaangażowaniu całego naszego zespołu, który powiększył się w minionym roku o kolejne fantastyczne osoby - na naszym pokładzie zawitała Ilona Surosz (nasza niezastąpiona Dyrektor ds rozwoju i sprzedaży produktów BulkySoft), Marta Skibowska (zajmująca się obsługą dystrybutorów) oraz Anna Ratyńska (spotkacie ją w dziale zakupów). Wraz z ogromnym zainteresowaniem naszymi topowymi produktami marki BulkySoft postawiliśmy na reorganizację pracy i wyodrębnienie specjalnego działu obsługi naszych partnerów - możemy śmiało stwierdzić, że dystrybutorzy marki BulkySoft zyskali zupełnie nową JAKOŚĆ współpracy z nami, za którą już dostajemy bardzo pozytywny feedback. W tym zakresie mamy kolejne ambitne plany rozwoju, więc czeka nas w nowym roku sporo pracy, ale z pewnością również sporo satysfakcji! Już w styczniu do współpracy z dystrybutorami dołącza kolejna osoba!

W minionym roku wiele się działo również w naszej ofercie - w odpowiedzi na zgłaszane (i zaobserwowane) oczekiwania i potrzeby naszych Klientów na stałe wprowadziliśmy nowy, bardzo obszerny dział do naszej oferty. Artykuły biurowe, piśmiennicze, papiernicze, sprzęt IT i wyposażenie biura, artykuły spożywcze i wiele, wiele innych produktów, z których każdego dnia korzysta się w firmach, biurach - to wszystko jest już u nas, od ręki, na czas. Jak zapewne wiecie, jednym z filarów Higiena Serwis jest zapewnienie kompleksowej opieki, dostarczenie wszystkich niezbędnych dla firm, hoteli, restauracji produktów - stąd właśnie decyzja o powiększeniu oferty o artykuły biurowe, bo dzięki nim każdy może zamówić wszystko w jednym miejscu, w dobrych cenach z atrakcyjnymi rabatami, a dzięki temu oszczędzać czas i pieniądze, mieć pewność że wyposażenie zawsze dotrze na czas.

Zadbaliśmy też o nową jakość na naszych stronach internetowych - całkowicie nową odsłonę zyskał serwis bulkysoft.pl skierowany do dystrybutorów, nasz blog poradnikowy artykulydlahoteli.pl wzbogacił się o kilkanaście nowych publikacji a już niedługo zobaczycie efekty naszej pracy nad naszym głównym miejscem w sieci - stroną higienaserwis.pl.

Jest nas więcej!

W 2024 roku obchodzimy 25-lecie istnienia firmy, więc warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że w naszym zespole są osoby, które z Higieną Serwis związane są prawie od samego początku! W minionym roku świętowaliśmy dwa razy piękne jubileusze - Agnieszka Gburzyńska (Dyrektor ds. sprzedaży) i Grzegorz Góralczyk (kierowca) są z nami od 20 lat! Warto dodać, że w naszym zespole jest wiele osób, dla których Higiena Serwis jest stałym miejscem pracy, miejscem rozwoju zawodowego. Cieszymy się, że nasza firma jest nie tylko dobrym partnerem biznesowym dla setek zadowolonych klientów, ale też taką firmą, w której kultura pracy, wartości, nasza misja i wzajemny szacunek zatrzymują na długo osoby ceniące możliwości rozwoju i spełniania się w pracy.

Jest nas więcej i będzie jeszcze więcej! Bardzo dbamy o to, by każdy w zespole czuł się… po prostu dobrze. Niezależnie od stanowiska, stażu pracy - zależy nam na dobrych i bliskich relacjach. Codzienne obowiązki, zadania i praca nie zawsze pozwalają nam na poznanie bliżej siebie nawzajem, dlatego zadbaliśmy o to, by dać sobie dobrą przestrzeń do integracji. Praga - to miasto wybraliśmy w 2023 roku na nasz firmowy wyjazd, który przerósł nasze oczekiwania! Fantastyczna atmosfera, piękne okoliczności przyrody, niekończące się rozmowy, wspaniałe jedzenie i - oczywiście - nasze doborowe towarzystwo! To był świetny wyjazd, który z jednej strony pozwolił nam odetchnąć od codzienności, zwiedzić i poznać wyjątkowe miasto, a z drugiej umocnił nasz zespół, zintegrował i sprawił, że czujemy się ze sobą jeszcze lepiej!

Byliśmy obecni - w wielu miejscach, na wielu wydarzeniach!

Rok 2023 wręcz obfitował w imprezy i wydarzenia, w których braliśmy czynny udział. W marcu gościliśmy na prestiżowych Targach EuroGastro i Clean Expo Poland, największym tego typu wydarzeniu dla branży HoReCa w Polsce. Nie będziemy ukrywać, że nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a obecność na tej imprezie zaowocowała wieloma bardzo wartościowymi współpracami.

Niedługo później, w lipcu, braliśmy udział w uroczystych obchodach 150-lecia istnienia Cartiere Carrara, włoskiego producenta i właściciela marki BulkySoft. Wspaniale zorganizowana gala odbyła się w malowniczym pałacu Palazzo Pitti położonym w sercu urokliwej Florencji. Udział w tym jubileuszu był dla nas zaszczytem i przyniósł ogrom emocji, wzruszeń - jesteśmy dumni, że Higiena Serwis - jako jedyny na Polskę przedstawiciel BulkySoft - jest częścią historii Cartiere Carrara.

rocznica

Również druga połowa roku była dla nas pełna wrażeń, tych bardzo pozytywnych - podczas XX Gali Polish Businesswoman Awards, która odbyła się 29 września w przepięknym Hotel Verte w Warszawie, nasza firma Higiena Serwis otrzymała prestiżową nagrodę. Higiena Serwis to Lider dostarczania najwyższej jakości środków higieny i czystości dla firm!

Musimy też wspomnieć o tym, że byliśmy obecni nie tylko na wydarzeniach i imprezach, ale również w wielu publikacjach online. Na uwagę z pewnością zasługują wywiady opublikowane na łamach Magazynu HOTEL, w których Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz i Agnieszka Gburzyńska dzieliły się swoją wiedzą z zakresu nowych możliwości dla branży HoReCa i nowości na rynku skierowanych do segmentu hotelarskiego.

Pomagamy!

Nasza codzienność związana jest przede wszystkim z dostarczaniem Wam rozwiązań higienicznych, niezbędnych produktów i usług związanych z utrzymaniem czystości, bezpieczeństwa i higieny, zapewnieniu Wam komfortu podczas codziennej pracy, ale między tym wszystkim zawsze znajdujemy czas na to, by pomagać i choć trochę zmienić świat na lepsze. Nadal aktywnie wspieramy Fundację Adoptuj Uratuj Pokochaj, która zajmuje się ratowaniem, leczeniem i szukaniem bezpiecznych i kochających domów dla psów i kotów i różnego typu instytucje opiekuńcze, a w grudniu nie mogło zabraknąć nas w akcji Szlachetna Paczka, za pośrednictwem której przekazaliśmy świąteczne paczki dla potrzebującej rodziny.

W połowie roku postanowiliśmy również wesprzeć kampanię społeczną "Nie hejtuję, MOTYWUJĘ!", staliśmy się oficjalnym partnerem i sponsorem książki, która jest efektem podejmowanych przez organizatorów licznych działań. Publikacja "Siła pozytywnego nastawienia. Jak skutecznie radzić sobie z hejtem i wzmocnić poczucie własnej wartości” to pozycja, którą polecamy każdemu - pomaga poznać i oswoić zjawisko hejtu, wskazuje trafne i bardzo rozsądne sposoby radzenia sobie z raniącymi, niszczącymi i niesprawiedliwymi atakami, na które jesteśmy narażeni w sieci. W tym miejscu chcemy bardzo podziękować Ilonie Adamskiej, prezesce Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu, pomysłodawczyni i autorce książki - za możliwość współpracy, ogrom pracy włożonej w tą inicjatywę i bezinteresowną chęć zmieniania świata na lepsze.
Dla przyrody, dla otaczającego nas wszystkich świata

Pomagamy nie tylko ludziom, zwierzętom czy instytucjom. Jak zapewne wiecie, bardzo ważnym aspektem naszej misji jest ekologia i dążenie do zrównoważonego rozwoju. Naszą ofertę stale poszerzamy o kolejne przyjazne dla środowiska produkty, promujemy ekologiczne rozwiązania czystościowo higieniczne, edukujemy w tym zakresie. Każdy klient, który sięgnie po certyfikowane produkty lub zdecyduje się na rozwiązania zmniejszające zużycie wkładów czy redukcję ilości powstających odpadów jest dla nas sukcesem.

W 2023 z powodzeniem wprowadziliśmy usługę Tork Paper Circle (odbiór i recykling zużytych ręczników papierowych), z której już skorzystało pokaźne grono firm. W ofercie mamy też dozowniki neutralne węglowo, bardzo szeroki wybór ekologicznych profesjonalnych środków czystości, artykuły higieniczne produkowane w 100% z przetworzonych kartonów i mnóstwo innych, przyjaznych dla natury rozwiązań.

Oczywiście kontynuujemy również naszą inicjatywę sadzenia drzew - mamy już 438 drzew, a więc niemal 500 mkw lasu, który jest w stanie wchłonąć aż 2628 kg CO2 rocznie! I to jest nasz wspólny las, ponieważ sadzimy drzewa dla naszych Klientów, dla Ciebie!

Pozostając jeszcze w tematyce związanej z ekologią musimy wspomnieć o udziale w V edycji Międzynarodowego Forum Gospodarczego organizowanego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Wydarzenie to odbyło się 29 maja, a podczas niego paneliści mieli możliwość wypowiedzenia się między innymi na temat zrównoważonego rozwoju gospodarki w kontekście ekologii, z uwzględnieniem tematu obiegu zamkniętego i najważniejszych wyzwań przed którymi obecnie wszyscy stajemy. Zostaliśmy zaproszeni do udziału w tym panelu i prelegentką była Katarzyny Pietrzyk-Bilewicz.

Higiena Serwis jest również partnerem Katalogu Dobrych Praktyk - CRS w hotelu, stworzonego przez Green Officer Hotelarz i Magdalenę Fularską-Pacholczak.

Zostaliśmy wyróżnieni

Miarą naszego sukcesu jest Wasze zadowolenie, satysfakcja i dalsza chęć współpracy z nami. To Wasze codzienne opinie są dla nas kluczowe, bo zawsze się w nie wsłuchujemy i wyciągamy wnioski, aby wiedzieć co możemy robić jeszcze lepiej, jakie obszary wymagają dopracowania.

Nie będziemy jednak ukrywać, że każda przyznana naszej firmie nagroda czy wyróżnienie jest dla nas ważne - są one miłym akcentem, który daje jeszcze więcej motywacji do rozwoju. A 2023 rok był naprawdę szczodry, ponieważ Higiena Serwis wzbogaciła się o kilka naprawdę prestiżowych wyróżnień tj. Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu czy Brylant Polskiej Gospodarki. Serdecznie dziękujemy! Miłym akcentem na zakończenie roku było otrzymanie dwóch znaków dla marki BulkySoft, której jesteśmy przedstawicielem na Polskę. Produkty zostały docenione przez konsumentów (kolejny raz!) i uzyskały Znak Dobra Marka i Eko Marka 2023!

Higiena Serwis Nagrody

Dziękujemy za miniony rok. Wiele się działo, ale to nam daje wiatru w żagle - na 2024 mamy dużo planów, stawiamy sobie różne wyzwania i ambitne cele. Czeka nas intensywna praca, ale wiemy dokąd zmierzamy! Mocno wierzymy że razem osiągniemy kolejne kamienie milowe i realizujemy nowe cele, a jest ich naprawdę wiele, i że spełnimy Wasze oczekiwania drodzy klienci, bo wszystko to robimy w trosce o Was i jeszcze lepszą współpracę.

Życzymy Wam powodzenia we wszystkich podejmowanych działaniach, inicjatywach.

Zespół Higiena Serwis

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć - naszych wspomnień z minionego roku!