Produkty BulkySoft idealnie wpisały się  w potrzeby Gości - Targi EuroGastro 2023

Produkty BulkySoft idealnie wpisały się w potrzeby Gości - Targi EuroGastro 2023

Wyjątkowo intensywne dni - tak możemy w wielkim skrócie podsumować nasz udział w targach World Hotel i Euro Gastro 2023 i w towarzyszących im targach Clean Expo.

Ogrom odwiedzających nas gości i ich zainteresowanie utwierdziło nas w przekonaniu, że nasza oferta jest dobra. Bardzo dobra, ponieważ prezentowane przez nas produkty marki BulkySoft spotkały się wręcz z wielkim zainteresowaniem.

Na targi przygotowaliśmy ekspozycję produktów BulkySoft - marki, która w bardzo szybkim tempie zyskuje uznanie odbiorców, od dystrybutorów po klientów końcowych i użytkowników. Przestrzeń, którą mieliśmy do dyspozycji, postanowiliśmy wykorzystać w sposób najbardziej oczywisty - można było u nas zobaczyć praktycznie większość topowych produktów. Zaprezentowaliśmy po prostu to, co uważamy za godne uwagi - ręczniki, papiery, czyściwa, chusteczki oraz kosmetyki hotelowe. Na jednej dużej ekspozycji prezentowaliśmy serwetki gastronomiczne BulkySoft, które są w tak pięknych i intensywnych kolorach, że nie da się przejść obojętnie! I każdy odwiedzający był pod ich wielkim wrażeniem. Bardzo przydatny okazał się też stand z dozownikami - nasi Klienci byli pod wrażeniem nie tylko wyglądu podajników, ale przede wszystkim ich działania i możliwości.


Odwiedzający poszukują nowych i ciekawych rozwiązań dla swoich hoteli, pensjonatów, apartamentów, restauracji, sal balowych czy domów weselnych. Interesowały ich bardzo czyściwa, papiery do pokoi, materiały uzupełniające, kosmetyki hotelowe i oczywiście serwetki. Informacja, że w naszej ofercie znajdą jeszcze odkurzacze, wózki hotelowe, profesjonalną chemię i sprzęt do sprzątania, a także artykuły biurowe wywoływała u naszych rozmówców chęć jeszcze głębszego zapoznania się z naszą ofertą, gdyż każdy chce współpracować z dostawcą stałym i solidnym, z największym i kompleksowym asortymentem.

Stoisko Higiena Serwis

Stoisko nasze odwiedziło także wiele firm poszukujących nowych rozwiązań i nowych produktów z zakresu higieny, które mogą wprowadzić do swojej oferty. Bardzo nas to cieszy, ponieważ oszukujemy do współpracy firm, którym możemy zaproponować dystrybucję produktów BulkySoft, a których jesteśmy przedstawicielem na Polskę.

Co ciekawe, wielu z naszych rozmówców było bardzo zaciekawionych współpracą głównie ze względu na kompleksowość i łatwy sposób składania zamówień. Nasza platforma B2B okazała się odpowiedzią na ich potrzeby. Szybkie zakupy, wszystko w jednym miejscu, stały dostęp do dokumentacji plus dodatkowe profity. Do tego bardzo szeroki asortyment i pełny komfort, bo przyznany Ci opiekun zadba o wszystko!

Podsumowując - jakość prezentowanych przez nas na Targach produktów została oceniona 10/10 przez naszych gości!

Tutaj możesz zobaczyć wszystkie produkty marki BulkySoft>>

Targi, po targach - dla nas to rozgrzewka!

A teraz bardzo dużo pracy przed nami, aby sprostać oczekiwaniom naszych gości. Z każdym będziemy się kontaktować, ustalać potrzeby i na tej podstawie dobierzemy im najlepiej dopasowaną ofertę. A nowych kontaktów mamy naprawdę bardzo, bardzo dużo!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas aby nas odwiedzić, a w szczególności naszym obecnym klientom. Było nam ogromnie miło spotkać się i porozmawiać, ale przede wszystkim usłyszeć słowa zadowolenia ze współpracy i z pochwały dla naszych pracowników, który bezpośrednio obsługują naszych klientów. To naprawdę bardzo budujące. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, bo daje nam to jeszcze więcej motywacji, ale też ogrom satysfakcji. Każdego dnia robimy wszystko, aby obsłużyć naszych klientów na najwyższym poziomie i jest to zauważane i doceniane.

Higiena Serwis Targi EuroGastro 2023

Poznaj nas lepiej!

Ilona Surosz - dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju marki Bulkysoft. Ilona zajmuje się budową dystrybucji. Jest w tym nieoceniona. Bardzo zaangażowana, dokładna i zorganizowana. Buduje trwałe relacje z klientami i od razu zdobywa ich zaufanie. Ilona lubi dobrą książkę i kontakt z naturą oraz wyprawy w dalekie krainy.

Agnieszka Gburzyńska - dyrektor ds. sprzedaży. W tym roku minie jej 20 lat pracy w Higiena Serwis!!! Ogromne doświadczenie, wiedza i znajomość branży. Świetne relacje z klientami - to fantastyczna managerka, która ciągle podnosi swoje umiejętności. Kocha to co robi. Prywatnie uwielbia podróże - zarówno te dłuższe, jak i krótsze.

Hubert Derszniak - Account manager w Higiena Serwis od 5 lat. Kto raz spotkał Huberta, to na pewno go dobrze zapamięta! Profesjonalizm i wiedza oraz zaangażowanie to jego główne atrybuty. Lubi wyzwania i jest bardzo ambitny. Informatyk z pasji i świetny kucharz!

Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz. Właścicielka Higiena Serwis. Praca to jej pasja, ciągle chce sięgać jeszcze wyżej i osiągać jeszcze więcej! I zdecydowanie jest w tym najlepsza - kursy, szkolenia, spotkania i konferencje to jej konik. Stawia na rozwój w myśl cytatu jej mentora John’a C. Maxwella: "Jeśli skoncentrujesz się na celach, możesz je osiągać – ale to nie zagwarantuje Ci rozwoju. Jeśli skoncentrujesz się na rozwoju, rozwiniesz się i zawsze będziesz osiągał cele”.

Na koniec chcielibyśmy powiedzieć kilka słów ogólnie o imprezie i zdecydowanie możemy przyznać bardzo duży plus dla organizatora -Targi Euro Gastro 2023, Clean Expo i World Hotel były zorganizowane perfekcyjnie! I jesti to opinia zarówno od naszej strony (wystawcy), jak i gości. Oprócz mnóstwa stoisk, goście mogli brać udział w warsztatach kulinarnych, oglądać popisy topowych gwiazd cukiernictwa, tworzyć cuda z czekolady czy brać udział gwiazdami gastronomii.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszego stoiska!

Artykuły BulkySoft

Bardzo duże rolki czyściw BulkySoft przykuwały uwagę już z daleka!

 

Artykuły higieniczne BulkySoft

Cały regał wypełniony był artykułami higienicznymi marki BulkySoft - każdy mógł na żywo przekonać się, jak dobrej jakości są te produkty.

Dozowniki BulkySoft

Ekspozycja dozowników do papieru, mydła i ręczników.

BulkySoft EuroGastro 2023

Dla naszych gości mieliśmy przygotowane pakiety promocyjne i upominki.