System Tork SmartOne ma już 15 lat!

System Tork SmartOne ma już 15 lat!

Wprowadzony w 2006 roku system Tork SmartOne był pierwszym tego typu rozwiązaniem, który od razu zyskał uznanie wśród zarządców obiektów, zwłaszcza tych o średnim i dużym natężeniu ruchu. To dozowniki do papieru toaletowego, które zapewniają komfort, czystość i higienę w bardzo korzystnej cenie - to optymalny system do miejsc, z których korzysta wiele osób i liczy się zachowanie jak największej płynności w ruchu.

System Tork SmartOne obejmuje dozowniki z serii Elevation - białe lub czarne (z solidnego ABS) lub ze stali nierdzewnej. Do wyboru masz dozowniki do papieru toaletowego na jedną lub dwie rolki (to rozwiązanie idealne do często odwiedzanych toalet, zmniejszające ryzyko braku papieru).

Dozowniki Tork Elevation możesz kupić w atrakcyjnej cenie lub wynająć - to świetny sposób na wyposażenie łazienek i toalet w miejscach publicznych bez dużych kosztów! Dowiedz się więcej o wynajmie dozowników TORK>>

Papiery toaletowe Tork Advanced do systemu SmartOne

Kompatybilne do dozowników Tork Elevation System SmartOnepapiery toaletowe w roli Tork Advanced - białe, dwuwarstwowe, szybko rozpuszczające się w wodzie (nie zatykają kanalizacji). Warto dodać, że we wkładach do dozowników zastosowano technologię SmartCore, pozwalającą na szybkie usunięcie gilzy z rolki, bez potrzeby jej przedzierania. Dzięki temu na rolce mieści się jeszcze więcej odcinków papieru, zmniejsza się ilość powietrza w opakowaniu zbiorczym, co przekłada się na bardziej zoptymalizowany transport (a rzadszy i wydajniejszy transport to niższy ślad węglowy!).

Papier toaletowy w rolkach sprawdza się doskonale w łazienkach odwiedzanych przez setki osób. Co ważne, papiery Advanced posiadają certyfikaty ekologiczne Ecolabel i FSC, które potwierdzają, że powstają w poszanowaniu zasobów leśnych i są przyjazne dla środowiska. Do tego są bardzo miękkie i wytrzymałe (dwie warstwy), szybko rozpuszczają się w wodzie i są całkowicie bezpieczne dla kanalizacji.

Tork SmartOne - Twój sposób na oszczędzanie


Co wyróżnia dozowniki Tork system SmartOne?

System SmartOne to najbardziej wydajny system dozowania papierów toaletowych - pozwala zmniejszyć zużycie wkładów nawet o 40%!

  • Solidna konstrukcja z zamknięciem na kluczyk, która zabezpiecza rolkę i zapobiega kradzieży wkładów.
  • Dozowanie pojedynczych odcinków redukuje zużycie nawet o 40%.
  • Duża pojemność – rzadsze wymiany i mniejsze ryzyko braku papieru.
  • Higieniczność - użytkownik dotyka tylko tego odcinka wkładu, którego będzie używał

System Tork SmartOne to nie tylko krok w stronę komfortu użytkowników - to również znaczne zmniejszenie pracy personelu porządkowego! Osoby odpowiedzialne za łazienki i toalety rzadziej wymieniają rolki, bo dozowanie po jednym odcinku sprawia, że wkłady wystarczają na wiele dłużej!

Zobacz wszystkie produkty Tork System SmartOne>> w naszym sklepie i skorzystaj z atrakcyjnych cen.