Wywiad z Agnieszką Gburzyńską w Magazyn HOTEL

Wywiad z Agnieszką Gburzyńską w Magazyn HOTEL

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem Magazynu Hotel, w którym znajdziecie wywiad z Agnieszką Gburzyńską, która jest Dyrektorem Handlowym w Higiena Serwis. Dowiecie się z niego, co stoi za sukcesem naszej firmy i dlaczego to właśnie nas wybierają do współpracy hotele, restauracje i inne obiekty HoReCa z całej Polski.

Wywiad z Agnieszką Gburzyńską w Magazyn Hotel

Zrozumienie potrzeb i troska jest kluczem do długoletniej współpracy

Agnieszka Gburzyńska jest Dyrektorem Handlowym w firmie Higiena Serwis, będącej już od niemal 25 lat dostawcą środków czystości, artykułów hotelowych, innych produktów, usług i rozwiązań dla branży HoReCa.

Firm oferujących artykuły dla hoteli jest bardzo wiele - co wyróżnia Higienę Serwis? Jakie Wasza firma ma przewagi nad konkurencją?

W wyróżnieniu naszej oferty dla hoteli i innych obiektów w branży HoReCa z całą pewnością bardzo pomaga nam fakt, że przez lata działalności wypracowaliśmy połączenie imponująco szerokiej oferty produktów i usług z najwyższym poziomem obsługi na wszystkich płaszczyznach. Solidnym filarem naszej współpracy z hotelami jest nasza polityka obsługi - jesteśmy elastyczni i zawsze potrafimy dostarczyć każde rozwiązania (również takie, których nie mamy w standardowej ofercie), otwarci na negocjacje, terminowi i niezawodni. Dla nas ważne jest, by klienci widzieli w nas przede wszystkim partnera, na którego zawsze mogą liczyć pod każdym względem. Zawsze pomożemy w odpowiednim doborze produktów, proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania i systemy. Dbamy o to, by każdy znalazł u nas dokładnie takie produkty, jakich aktualnie potrzebuje - w odpowiedniej i atrakcyjnej cenie, zawsze dostępne, o zróżnicowanych parametrach. Branża rozwija się bardzo dynamicznie, a my nie zostajemy w tyle - jesteśmy świadomi najnowszych trendów, znamy aktualne potrzeby naszych klientów i użytkowników końcowych, nasze portfolio ofertowe stale poszerzamy o kolejne gamy artykułów dla hoteli i restauracji. Dzięki tak realizowanej polityce rozwoju Higiena Serwis jest liderem zyskującym zaufanie kolejnych obiektów i firm z branży, buduje trwałe relacje biznesowe oparte na partnerstwie.

Jedną z kluczowych naszych przewag nad konkurencją są z pewnością produkty BulkySoft, które doskonale wpisują się w potrzeby branży HoReCa i doskonale sprawdzają się w hotelach wszystkich kategorii. Jesteśmy przedstawicielem na Polskę tej włoskiej marki, która jest znana i ceniona na całym świecie - to artykuły higieniczne łączące jakość, wydajność i ekologię. Bardzo szerokie portfolio, różne rodzaje ręczników, papierów, czyściw czy serwetek, eleganckie i nowoczesne dozowniki, certyfikowane produkty ekologiczne - w wielkim skrócie, marka BulkySoft to szereg wymiernych korzyści dla każdego hotelu.

Podsumowując - każdy nasz Klient ma w nas solidnego partnera biznesowego, zapewniającego stałe i terminowe dostawy, zawsze dostępne produkty w określonych cenach. Nad jego sprawami czuwa przydzielony opiekun klienta, który dba o terminowość dostaw, dokumentację i wszystkie inne aspekty współpracy. Wiemy, jak sprostać nawet bardzo wygórowanym oczekiwaniom i doskonale odnajdujemy się w roli dostawcy, któremu można zaufać i powierzyć kompleksowe zaopatrzenie swojego hotelu.

Jakie produkty w ofercie Higiena Serwis szczególnie rekomendujecie dla hoteli?

Klienci z branży HoReCa są bardzo wymagający, więc nasza oferta produktowa jest bardzo szeroka i zróżnicowana - po to, aby każdy hotel, niezależnie od standardu, znalazł u nas odpowiednie artykuły. Mamy bardzo dobrze rozbudowany dział z kosmetykami i galanterią, realizujemy zamówienia na produkty personalizowane. Wśród kosmetyków mamy zarówno linie ekskluzywne, dla najbardziej prestiżowych obiektów, jak i linie standard, ekonomiczną i oczywiście ekologiczną. W zakresie wyposażenia łazienek i toalet również mamy szerokie portfolio - ręczniki do osuszania rąk, papiery toaletowe premium, z czystej celulozy, zapewniające pełen komfort i przy tym bardzo eleganckie. Co bardzo ważne - klientom zawsze wskazujemy te produkty, które szybko i bezproblemowo rozpuszczają się w wodzie i są bezpieczne dla kanalizacji! Do tego bardzo duży wybór profesjonalnej chemii do sprzątania, środki czyszczące do każdego rodzaju powierzchni, preparaty do dezynfekcji, zarówno w koncentratach jak i produkty gotowe do użycia. Uzupełnieniem naszej oferty są oczywiście odświeżacze powietrza o bardzo atrakcyjnych, przyjemnych zapachach, delikatne chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne w imponującej palecie kolorów i wiele innych produktów do łazienek, kuchni, restauracji.

Na jakie wsparcie z Waszej strony mogą liczyć klienci?

Przede wszystkim, zapewniamy pełne wsparcie w doborze produktów - w obecnych czasach, kiedy ceny artykułów higienicznych i innych produktów stale rosną, niezwykle ważny jest ich odpowiedni dobór. Nasz zespół tworzą fachowcy, którzy zawsze znajdą i zaproponują klientowi optymalne rozwiązanie - produkty mieszczące się w określonym budżecie, spełniające określone standardy, spełniające wszystkie wymagania. Dbamy o to, by nasi klienci nie przepłacali i dobrze inwestowali swoje pieniądze. Udostępniamy platformę B2B, która znacznie ułatwia im pracę związaną z wyposażeniem hotelu i pozwala oszczędzić mnóstwo czasu. Oprócz terminowych dostaw zamówionych produktów nasi klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług - wynajmujemy maszyny sprzątające, oferujemy wynajem nowoczesnych dozowników do kosmetyków hotelowych, wykonujemy personalizację artykułów takich jak kosmetyki, kapcie, galanteria czy serwetki gastronomiczne. Nowością w naszej ofercie są artykuły biurowe, które również spotkały się z uznaniem u naszych klientów z branży HoReCa - zapewniamy praktycznie wszystko, w jednym miejscu, zawsze na czas i w atrakcyjnych, korzystnych cenach.

Wywiad znajdziecie w najnowszym wydaniu Magazynu Hotel, który stworzony jest z myślą o branży hotelarskiej i sektorze HoReCa. To przestrzeń w świecie on-line, wypełniona cennymi poradami, ciekawymi artykułami i wywiadami ze specjalistami.

Agnieszka Gburzyńska

Agnieszka Gburzyńska - Dyrektor Handlowy w Higiena Serwis