Sadzimy drzewa dla Was - dla dobra Ziemi i przyszłych pokoleń

Sadzimy drzewa dla Was - dla dobra Ziemi i przyszłych pokoleń

Działaj z nami i twórz swój własny kawałek oddychającego dla nas wszystkich lasu - dla każdego Klienta, który zrobi w naszym sklepie online zakupy za kwotę 1200 zł brutto sadzimy drzewo!

Każdego dnia wszyscy korzystamy z artykułów celulozowych i papierowych, które są niezbędne do zachowania najwyższego poziomu higieny, czystości i bezpieczeństwa. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest pozyskiwanie surowców w sposób legalny, dlatego oferujemy produkty od producentów, którzy wdrożyli polityki zrównoważonego rozwoju. Robiąc niezbędne zakupy dla siebie lub swojej firmy możesz jednocześnie wyrazić swoją troskę o otaczający nas świat i realnie mieć wpływ na poprawę kondycji środowiska naturalnego.

Co możemy zrobić razem dla przyszłych pokoleń? Sadzić lasy!

Za każde jednorazowo wydane 1200 zł brutto sponsorujemy Twoje drzewo, które będzie posadzone w najbliższej akcji zalesień przeprowadzanej przez posadzimy.pl przy ścisłej współpracy z Nadleśnictwem. Za każdym razem otrzymasz specjalny certyfikat potwierdzający swój udział w zalesieniu i ilości Twoich sadzonek, informacje o terminach wysadzeń i oczywiście o miejscu, w którym będziesz miał swój kawałek lasu.

Chcemy dołożyć swoją cegiełkę, również w Twoim imieniu, w odbudowę naszej planety - postanowiliśmy sadzić drzewa dla naszych Klientów, aby każdy z nas miał realny wkład w ochronę środowiska.

Czy wiesz, że...?

  • Jedno drzewo produkuje taką ilość tlenu, którą człowiek zużywa w ciągu dwóch lat
  • 5 klimatyzatorów działających bez przerwy - taką samą "pracę" wykonuje jedno drzewo w ciągu roku
  • Hektar lasu pochłania rocznie ok. 200 ton dwutlenku węgla
  • Drzewo o wysokości ok. 25 metrów pochłania tyle CO2, ile dostarczają dwa gospodarstwa domów jednorodzinnych
  • Jeden hektar lasu pochłania tyle CO2, ile wytwarza samochód po przejechaniu 100 tys. km.

Każde posadzone drzewo jest cenne dla naszej planety i przyszłych pokoleń. Dbajmy razem o środowisko - świadomi w życiu, świadomi w biznesie.

Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej akcji - skontaktuj się z nami, porozmawiajmy!

Za każde wydane 1200 zł sadzimy dla Ciebie drzewo

Za każde posadzone przez nas dla Ciebie lub Twojej firmy drzewko otrzymasz certyfikat, który będzie symbolicznym podziękowaniem za Twój udział w inicjatywie, którą realizujemy przy współpracy z posadzimy.pl (TUTAJ>> znajdziesz więcej informacji).