• 1
  • 2
29/06/2017

Zalety produktów celulozowych

Zalety produktów celulozowych

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziony jest na estetykę, jakość , komfort użytkowania i przede wszystkim na higienę i bezpieczeństwo dlatego robiąc zakupu częściej wybieramy produkty z celulozy niż te z makulatury, a co za tym idzie również w miejscach publicznych w dozownikach i podajnikach możemy spotkać miękkie, białe i miłe w dotyku wyroby celulozowe.

Czytaj więcej
06/06/2017

Odświeżacze powietrza – dlaczego warto je stosować

odświeżacze powietrza

Obecnie na naszym rynku jest masa produktów, które nazywamy odświeżaczami powietrza. Nie bez kozery użyliśmy tutaj określenia „produkty, które nazywamy odświeżaczami”, ponieważ część z nich tylko w nazwie zawiera słowo odświeżacz , a ich działanie w żaden sposób nie jest związane z odświeżaniem powietrza. Do tej grupy z pewnością należy większość odświeżaczy z najniższej półki.

Czytaj więcej
21/04/2017

Jak dobrać odpowiednie ściereczki do sprzątania i co to takiego mikrofibra?

mikrofibra

Mikrofibra, zwana również mikrofazą, jest typem mikrowłókna składającego się z mieszanki bardzo cienkich włókien nylonowych i poliestrowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, włókna te są 30 razy cieńsze od bawełny i 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa ! Kiedy włókno jest suche, przyciąga kurz elektrostatycznie. Po zmoczeniu rozbija ich cząsteczki zasysając je. Dlatego mikrowłókna są niezastąpione podczas wykonywania czynności takich jak sprzątanie.

Czytaj więcej
12/01/2017

Co należy wiedzieć o dezynfekcji?

Cóż to takiego jest ta dezynfekcja, najprościej można powiedzieć, że to nic innego jak usuwanie bakterii, grzybów albo wirusy w tym HBV,HIV, BVDV, BCV za pomocą płynów dezynfekujących lub nasączonych takim płynem jednorazowych chusteczek.

Czytaj więcej
22/12/2016

Mycie gruntowne i pielęgnacja podłóg z kamienia. Jak dbać o płytki gresowe?

Naturalny gres zalicza się do popularnych powierzchni podłogowych w naszym kraju. Dużą jego zaletą jest ponadprzeciętna twardość oraz odporność miedzy innymi na: ścieranie, środki chemiczne, wysokie i niskie temperatury, plamienie...

Czytaj więcej
08/12/2016

Kiehl – marka pielęgnująca parkiety, podłogi z drewna i laminaty

Parkiety i podłogi z drewna – powszechnie zdobiące podłogi prywatnych domów, coraz częściej stosowane są jako wykończenia podłóg w obiektach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, szkołach tańca, a nawet przedszkolach. Jak dbać o naturalną podłogę, by zawsze wyglądała atrakcyjnie, elegancko i pięknie? Czym skutecznie myć laminaty?

Czytaj więcej
07/11/2016

Posadzki z granitu - mycie gruntowne i odpowiednia pielęgnacja powierzchni kamiennych

Kamienne posadzki są bardzo często wybierane jako podłogi w obiektach użyteczności publicznej, o dużym natężeniu ruchu. Są trwałe i odporne na uszkodzenia, zwłaszcza mechaniczne. Nie ulegają wytarciom i trwałym zabrudzeniom.

Czytaj więcej
05/10/2016

Kiehl Impran - impregnat do kamienia, przetestowany w walce z zimowymi osadami

Zima jest niezwykle trudnym okresem, szczególnie dla firm sprzątających, które uporać się muszą z licznymi zabrudzeniami oraz osadami, także solnymi. W każdym obiekcie użyteczności publicznej, hotelu, czy restauracji, bez względu na to jak dokładnie Klienci nie wytarliby obuwia przed wejściem do wnętrza...

Czytaj więcej
08/09/2016

Higiena kuchenna – jak pozbyć się kamienia kotłowego w zmywarkach przemysłowych i zwykłych

Używając zmywarek do naczyń oszczędzamy energię, wodę, czas oraz… miejsce. Względy finansowe związane z oszczędnością wyżej wymienionych mediów decydują o powodzeniu tego urządzenia. Używając zmywarek do naczyń zyskujemy pewność, że w gorącej wodzie, w jakiej myte są naczynia, usunięte...

Czytaj więcej
17/08/2016

Mycie gruntowne i polimeryzacja wykładzin podłogowych PCV

W ostatnich latach coraz popularniejsze stają się, dzięki nowoczesnemu i ciekawemu wzornictwu oraz efektownej, bogatej kolorystyce, elastyczne wykładziny podłogowe typu PCV. Często stanowią one alternatywę dla drogich podłóg wykonanych z drewna naturalnego, czy płytek ceramicznych i kamiennych. Co więcej, elastyczne wykładziny PCV doskonale sprawdzają się w biurowcach, galeriach handlowych, ale także w niewielkich pomieszczeniach biurowych, a nawet w domach prywatnych, gdzie natężenie ruchu jest nieznaczne.

Czytaj więcej
  • 1
  • 2