• 1
  • 2
22/02/2018

Dlaczego lepiej wybrać ręcznik papierowy składany typu M i W niż typowe ręczniki w składane typu ZZ?

Higiena Serwis ręczniki składane

Aby zachować pełne standardy higieniczne po umyciu rąk koniecznie należy je osuszyć. Używać do tego należy jednorazowych ręczników papierowych najlepiej celulozowych. Ręcznik papierowy osuszy dłonie, usuwając dodatkowo resztki mydła i brudu a dzięki temu zapobiegamy  rozprzestrzenianiu się bakterii.

Czytaj więcej
29/06/2017

Zalety produktów celulozowych

Zalety produktów celulozowych

W dzisiejszych czasach duży nacisk kładziony jest na estetykę, jakość , komfort użytkowania i przede wszystkim na higienę i bezpieczeństwo dlatego robiąc zakupu częściej wybieramy produkty z celulozy niż te z makulatury, a co za tym idzie również w miejscach publicznych w dozownikach i podajnikach możemy spotkać miękkie, białe i miłe w dotyku wyroby celulozowe.

Czytaj więcej
06/06/2017

Odświeżacze powietrza – dlaczego warto je stosować

odświeżacze powietrza

Obecnie na naszym rynku jest masa produktów, które nazywamy odświeżaczami powietrza. Nie bez kozery użyliśmy tutaj określenia „produkty, które nazywamy odświeżaczami”, ponieważ część z nich tylko w nazwie zawiera słowo odświeżacz , a ich działanie w żaden sposób nie jest związane z odświeżaniem powietrza. Do tej grupy z pewnością należy większość odświeżaczy z najniższej półki.

Czytaj więcej
21/04/2017

Jak dobrać odpowiednie ściereczki do sprzątania i co to takiego mikrofibra?

mikrofibra

Mikrofibra, zwana również mikrofazą, jest typem mikrowłókna składającego się z mieszanki bardzo cienkich włókien nylonowych i poliestrowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, włókna te są 30 razy cieńsze od bawełny i 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa ! Kiedy włókno jest suche, przyciąga kurz elektrostatycznie. Po zmoczeniu rozbija ich cząsteczki zasysając je. Dlatego mikrowłókna są niezastąpione podczas wykonywania czynności takich jak sprzątanie.

Czytaj więcej
12/01/2017

Co należy wiedzieć o dezynfekcji?

Cóż to takiego jest ta dezynfekcja, najprościej można powiedzieć, że to nic innego jak usuwanie bakterii, grzybów albo wirusy w tym HBV,HIV, BVDV, BCV za pomocą płynów dezynfekujących lub nasączonych takim płynem jednorazowych chusteczek.

Czytaj więcej
22/12/2016

Mycie gruntowne i pielęgnacja podłóg z kamienia. Jak dbać o płytki gresowe?

Naturalny gres zalicza się do popularnych powierzchni podłogowych w naszym kraju. Dużą jego zaletą jest ponadprzeciętna twardość oraz odporność miedzy innymi na: ścieranie, środki chemiczne, wysokie i niskie temperatury, plamienie...

Czytaj więcej
08/12/2016

Kiehl – marka pielęgnująca parkiety, podłogi z drewna i laminaty

Parkiety i podłogi z drewna – powszechnie zdobiące podłogi prywatnych domów, coraz częściej stosowane są jako wykończenia podłóg w obiektach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, szkołach tańca, a nawet przedszkolach. Jak dbać o naturalną podłogę, by zawsze wyglądała atrakcyjnie, elegancko i pięknie? Czym skutecznie myć laminaty?

Czytaj więcej
07/11/2016

Posadzki z granitu - mycie gruntowne i odpowiednia pielęgnacja powierzchni kamiennych

Kamienne posadzki są bardzo często wybierane jako podłogi w obiektach użyteczności publicznej, o dużym natężeniu ruchu. Są trwałe i odporne na uszkodzenia, zwłaszcza mechaniczne. Nie ulegają wytarciom i trwałym zabrudzeniom.

Czytaj więcej
05/10/2016

Kiehl Impran - impregnat do kamienia, przetestowany w walce z zimowymi osadami

Zima jest niezwykle trudnym okresem, szczególnie dla firm sprzątających, które uporać się muszą z licznymi zabrudzeniami oraz osadami, także solnymi. W każdym obiekcie użyteczności publicznej, hotelu, czy restauracji, bez względu na to jak dokładnie Klienci nie wytarliby obuwia przed wejściem do wnętrza...

Czytaj więcej
08/09/2016

Higiena kuchenna – jak pozbyć się kamienia kotłowego w zmywarkach przemysłowych i zwykłych

Używając zmywarek do naczyń oszczędzamy energię, wodę, czas oraz… miejsce. Względy finansowe związane z oszczędnością wyżej wymienionych mediów decydują o powodzeniu tego urządzenia. Używając zmywarek do naczyń zyskujemy pewność, że w gorącej wodzie, w jakiej myte są naczynia, usunięte...

Czytaj więcej
  • 1
  • 2